Atribuită
Anunț atribuire
Achiziția și livrarea a 26 module pentru colectarea deseurilor reziduale si biodegradabile in vederea suplimentarii a 13 ecoinsule inteligente digitalizate care deservesc platformele de deseuri din municipiul Alexandria ( 13 module pentru deseurile reziduale si 13 module pentru deseurile biodegradabile)
- Număr anunț
- SCNA1135937
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.000 RON
- Valoare atribuită
- 351.000 RON
- Data anunțului
- 13.08.2026 14:17
- Anunț de participare
- SCN1177086
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
10.07.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicaitarile de clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
351.000 RON
din 351.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro