Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA40956662
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BRASOV (CUI 4317886)
Furnizor / câștigător
ZECE CURAT S.R.L. (CUI 39636985)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.960 RON
Valoare finală
6.960 RON
Data publicării
07.08.2026 10:19
Data finalizării
13.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.