Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa perfuzie / Set perfuzie / Perfuzor cu ac de plastic, AC 21G(0,8X40mm) Luer LOCK
- Număr anunț
- DA40990486
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- CRAD-RO SRL (CUI RO13920524)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:36
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro