Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Comprese sterile din tifon 10 cm x 8 cm / LEUCOPLAST / BANDA ADEZIVA SUPORT TEXTIL PANZA 5

Număr anunț
DA40990415
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614 RON
Valoare atribuită
614 RON
Data publicării
13.08.2026 13:30
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614 RON

din 614 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.