Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spalator inox cu 1 cuva
- Număr anunț
- DA40989873
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
- Furnizor / câștigător
- JUST INOX S.R.L. (CUI 43175723)
- Cod CPV
- 39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.655 RON
- Valoare atribuită
- 1.655 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 12:56
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.655 RON
din 1.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro