Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE POMPA OMNIPOD DASH = SEP 2026 PROG DIABET FARM 46 = REF 35163 = DF 177

Număr anunț
DA40989201
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI RO38341889)
Cod CPV
48814200-9 · Sistem de administrare a pacientilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
13.08.2026 12:15
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.