Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII – ASIGURARE CASCO MICROBUZ TL-21-ATL
- Număr anunț
- DA40988690
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.210 RON
- Valoare atribuită
- 6.210 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:46
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.210 RON
din 6.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro