Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOTOSI CHIRURGICALI/ BOTOSEI / CIPICI / ACOPERTORI DE UNICA FOLOSINTA - LIVRARE 12 ORE !
- Număr anunț
- DA40974929
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:00
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.140 RON
din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro