Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA MINERALA/PLATA SI ALTE PRODUSE PENTRU EVENIMENTUL DIN 15 AUGUST 2026
- Număr anunț
- DA40990270
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- HLIHOR TRANS COM SRL (CUI RO18205831)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.639,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.639,23 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:20
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.639,23 RON
din 1.639,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro