Ofertă acceptată Cumpărare directă

OXATOARE) BARBOTOR OXIGEN CU APA STERILA 350 ML=REF 35778/13.08.2026_DF 89

Număr anunț
DA40988278
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488 RON
Valoare atribuită
1.488 RON
Data publicării
13.08.2026 11:23
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488 RON

din 1.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.