Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER : „Modernizare si reabilitare termică sediul CFPPN Agigea” jud. CT
- Număr anunț
- DA40987933
- Autoritate contractantă
- Garda de Coasta (CUI 29521430)
- Furnizor / câștigător
- SOMA PREST SRL (CUI 14869772)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.500 RON
- Valoare atribuită
- 88.500 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:04
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
88.500 RON
din 88.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro