Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masca / Masti de Oxigen cu Nebulizator, Adulti, Elongata, Steril, 100 buc, Serix

Număr anunț
DA40986076
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare finală
900 RON
Data publicării
13.08.2026 09:26
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.