Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie protectie solara 79% interior Solarscreen ALU 80 C
- Număr anunț
- DA40985663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- JR Dream (CUI RO45636190)
- Cod CPV
- 44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468 RON
- Valoare atribuită
- 468 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:58
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
468 RON
din 468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro