Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa de pranz pentru evenimentul din 15 august 2026

Număr anunț
DA40984779
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI (CUI 48260153)
Furnizor / câștigător
SUPERTEHNIC SRL (CUI 23833352)
Cod CPV
15894300-4 · Feluri de mancare preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
12.08.2026 17:53
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.