Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit aerosoli / Masca aerosol cu nebulizator pentru adult / pediatrici

Număr anunț
DA40976473
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
CELESTIC MEDICAL SRL (CUI 28319965)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,50 RON
Valoare atribuită
587,50 RON
Data publicării
11.08.2026 15:46
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,50 RON

din 587,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.