Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere

Număr anunț
DA40989697
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.4 Fratii Popeea Sacele (CUI 29418320)
Furnizor / câștigător
MASTER HOUSE GRUP SRL (CUI 15673021)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.516,53 RON
Valoare atribuită
3.516,53 RON
Data publicării
13.08.2026 12:46
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.516,53 RON

din 3.516,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.