Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA40989575
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 4801389)
Furnizor / câștigător
PINTECH ADMAR S.R.L. (CUI RO27186160)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.030 RON
Valoare atribuită
4.030 RON
Data publicării
13.08.2026 12:38
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.030 RON

din 4.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.