Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de lucru pentru un numar de 3 angajati la CPVI Dacia
- Număr anunț
- DA40989194
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- NEOMED S.R.L. (CUI RO8728108)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,39 RON
- Valoare atribuită
- 801,39 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 12:15
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
801,39 RON
din 801,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro