Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECOLTOR URINA STERIL 30-60 ML _REF 35777/13.08.2026_ DF 89
- Număr anunț
- DA40988308
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680 RON
- Valoare atribuită
- 680 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:25
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680 RON
din 680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro