Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale publicitare festival international Floare de pe Baragan

Număr anunț
DA40990199
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ialomita (CUI 4232054)
Furnizor / câștigător
AGRICOLOURS DESIGN S.R.L. (CUI 46957856)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.105,48 RON
Valoare atribuită
2.105,48 RON
Data publicării
13.08.2026 13:15
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.105,48 RON

din 2.105,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.