Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE AER CONDITIONAT 18000BTU

Număr anunț
DA40990171
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
ROMSTART INSTAL S.R.L. (CUI 47544181)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065 RON
Valoare atribuită
2.065 RON
Data publicării
13.08.2026 13:13
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065 RON

din 2.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.