Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV INTOCMIRE ANTEMASURATOARE PT LUCRARI DE REPARATII GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 VIDELE

Număr anunț
DA40990155
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI VIDELE (CUI 6853155)
Furnizor / câștigător
AZAMORFA DESIGN S.R.L. (CUI 45924656)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
13.08.2026 13:12
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.