Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fototapet ZooBV

Număr anunț
DA40988680
Autoritate contractantă
Directia Administrare Infrastructura Publica a Municipiului Brasov (CUI 54789311)
Furnizor / câștigător
SC EFECT ADVERTISING SRL (CUI 14994309)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.114,63 RON
Valoare atribuită
7.114,63 RON
Data publicării
13.08.2026 11:46
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.114,63 RON

din 7.114,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.