Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii pentru conexiuni securizate STS- in vederea accesarii SNEP-/ ghiseul. ro

Număr anunț
DA40988386
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
EFX TELECOM S.R.L. (CUI RO45100646)
Cod CPV
64221000-1 · Servicii de interconexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare finală
4.100 RON
Data publicării
13.08.2026 11:29
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.