Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALFABETARE -ȘCOALĂ

Număr anunț
DA40990186
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TG.OCNA (CUI 29128114)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI RO30232770)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,68 RON
Valoare atribuită
385,68 RON
Data publicării
13.08.2026 13:15
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,68 RON

din 385,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.