Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei amestec pentru motor in 2 timpi Stihl - SALAJ
- Număr anunț
- DA40988635
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CONTI SRL (CUI RO5489030)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,44 RON
- Valoare atribuită
- 107,44 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:43
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,44 RON
din 107,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro