Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie arbusti ornamentali

Număr anunț
DA40991445
Autoritate contractantă
COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
Furnizor / câștigător
VERDE VALE DE PARMAC SRL (CUI 34194556)
Cod CPV
03451300-9 · Arbusti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.223,15 RON
Valoare atribuită
2.223,15 RON
Data publicării
13.08.2026 14:34
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.223,15 RON

din 2.223,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.