Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner TN-221K Black - Konica Minolta

Număr anunț
DA40991227
Autoritate contractantă
ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.681,20 RON
Valoare atribuită
1.681,20 RON
Data publicării
13.08.2026 14:20
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.681,20 RON

din 1.681,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.