Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie - Oradea Summer Film 2026

Număr anunț
DA40990975
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI DIN ORADEA SI REGIUNE (CUI RO34006296)
Furnizor / câștigător
WGS GRAND SECURITY S.R.L. (CUI 39883462)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
13.08.2026 14:06
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 1.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.