Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie motor ventilator si turbina ventilator la centrala termica

Număr anunț
DA40990972
Autoritate contractantă
COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
Furnizor / câștigător
INTER-CONTI COM SRL (CUI RO5526120)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479,34 RON
Valoare atribuită
2.479,34 RON
Data publicării
13.08.2026 14:05
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.479,34 RON

din 2.479,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.