Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner imprimanta SIIEASC

Număr anunț
DA40990948
Autoritate contractantă
ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
Furnizor / câștigător
AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI RO6779113)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811 RON
Valoare atribuită
811 RON
Data publicării
13.08.2026 14:03
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811 RON

din 811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.