Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse Gaming WIreless REDRAGON M914, 5000 dpi, negru

Număr anunț
DA40990942
Autoritate contractantă
Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,04 RON
Valoare atribuită
82,04 RON
Data publicării
13.08.2026 14:03
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,04 RON

din 82,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.