Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de reparare a autobuzului cu serie de sasiu NNAM0ATLE02000299

Număr anunț
DA40990049
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
EURODEALER PARTS SRL (CUI RO18222212)
Cod CPV
50113000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.461,46 RON
Valoare atribuită
14.461,46 RON
Data publicării
13.08.2026 13:06
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.461,46 RON

din 14.461,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.