Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTORIZARE CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA40989865
Autoritate contractantă
SCOALA "IOAN OPRIS" Turda (CUI 5507080)
Furnizor / câștigător
MBI & DAB COMPANY SRL (CUI RO27092618)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
13.08.2026 12:55
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.