Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid-State Drive (SSD) WD Green SN3000, 1TB

Număr anunț
DA40989692
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE (CUI 2541754)
Furnizor / câștigător
EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494 RON
Valoare atribuită
1.494 RON
Data publicării
13.08.2026 12:45
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494 RON

din 1.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.