Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TEVI RECTANGULARE

Număr anunț
DA40989580
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI RO1219301)
Furnizor / câștigător
RETA COM SRL (CUI RO11741468)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,82 RON
Valoare atribuită
179,82 RON
Data publicării
13.08.2026 12:38
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,82 RON

din 179,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.