Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale curatenie

Număr anunț
DA40987529
Autoritate contractantă
Primaria comunei Balan,com.Balan, jud.Salaj. (CUI 4291689)
Furnizor / câștigător
TITAN COMERT SRL (CUI RO2714537)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,24 RON
Valoare atribuită
177,24 RON
Data publicării
13.08.2026 10:45
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,24 RON

din 177,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.