Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de forare si tubare fantani

Număr anunț
DA40976139
Autoritate contractantă
COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
Furnizor / câștigător
UNICBULDOTRANS SRL (CUI RO25804655)
Cod CPV
43132100-8 · Utilaje de foraj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.420 RON
Valoare atribuită
20.420 RON
Data publicării
11.08.2026 15:19
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.420 RON

din 20.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.