Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU FUNCTIONARE
- Număr anunț
- DA40619061
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,26 RON
- Valoare atribuită
- 212,26 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 13:30
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
212,26 RON
din 212,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro