Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETRALEX 1000MG X 30CPR FILM (DIOSMINUM (COMBINATII))

Număr anunț
DA40991123
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,62 RON
Valoare atribuită
93,62 RON
Data publicării
13.08.2026 14:14
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,62 RON

din 93,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.