Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii asfalt prin plombare

Număr anunț
DA40990959
Autoritate contractantă
COMUNA METES (PRIMARIA COMUNEI METES) (CUI 4562150)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA PRO CONS S.R.L. (CUI 39302292)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.295,40 RON
Valoare atribuită
27.295,40 RON
Data publicării
13.08.2026 14:04
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.295,40 RON

din 27.295,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.