Ofertă acceptată Cumpărare directă

OSETRON 4MG SOL.INJ.X 5FI (ONDANSETRONUM)

Număr anunț
DA40989385
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,20 RON
Valoare atribuită
622,20 RON
Data publicării
13.08.2026 12:26
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,20 RON

din 622,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.