Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOU Scutec tip pampers Nr4,Scutece incontinenta pt adulti, HOSPITAL CARE SLIP®, XL(Extra Large) 32
- Număr anunț
- DA40986187
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.859,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.859,20 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:33
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.859,20 RON
din 3.859,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro