Ofertă refuzată Cumpărare directă

BANEOCIN R x 1- 10G PULB.CUT. PULB. CUT. FARA CONCENTRATIE SANDOZ

Număr anunț
DA40969632
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DEPOTHEKE DEPOZITUL FARMACIILOR INDEPENDENTE SRL (CUI RO31011093)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
974,70 RON
Valoare finală
974,70 RON
Data publicării
11.08.2026 09:15
Data finalizării
13.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.