Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASTROL MAGNATEC 5W40 5L

Număr anunț
DA40989974
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
VASANYON SRL (CUI RO18719328)
Cod CPV
09134100-8 · Ulei Diesel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,64 RON
Valoare atribuită
263,64 RON
Data publicării
13.08.2026 13:01
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,64 RON

din 263,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.