Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA 195/65 R15 MAT. ALL WEATHER EVO M+S
- Număr anunț
- DA40989946
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- VASANYON SRL (CUI RO18719328)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 809,92 RON
- Valoare atribuită
- 809,92 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:00
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
809,92 RON
din 809,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro