Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare sticla securizata si panou afisaj pentru statii de autobuz

Număr anunț
DA40987880
Autoritate contractantă
Comuna Mogosoaia (CUI 4420830)
Furnizor / câștigător
MMCITE RO S.R.L. (CUI 30351020)
Cod CPV
39299200-6 · Sticla securit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.038 RON
Valoare atribuită
173.038 RON
Data publicării
13.08.2026 11:01
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173.038 RON

din 173.038 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.