Ofertă refuzată Cumpărare directă

CPV: 79411000-8 Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)

Număr anunț
DA40977842
Autoritate contractantă
COMUNA PRISEACA Jud Olt (CUI 4286526)
Furnizor / câștigător
ACORD CONSULTING FOND SRL (CUI 36117568)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.000 RON
Valoare finală
52.000 RON
Data publicării
12.08.2026 09:21
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.