Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbat Set filtre RO-DW TWIST (2 x PPT, ACT, PCT) si MEMBRANA OSMOTICA 50GPD
- Număr anunț
- DA40988545
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
- Cod CPV
- 45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,52 RON
- Valoare atribuită
- 578,52 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:38
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578,52 RON
din 578,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro