Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru aeronave si pentru alte echipamente (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANȚĂ TRIMESTRIALĂ A Punții de imbarcare pasageri tip Vataple - Model: MTB-III
- Număr anunț
- DA40988201
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- TIMS S.R.L. (CUI RO48986181)
- Cod CPV
- 50210000-0 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru aeronave si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.998,40 RON
- Valoare atribuită
- 50.998,40 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:19
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.998,40 RON
din 50.998,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro